TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

2010 yılında Cem DEĞİRMENCİ ve Hikmet DEĞİRMENCİ tarafından kurulan firma dekoratif yapı ürünleri üretimini yaparak ticari hayatına başlamıştır. Firmamız piyasa ihtiyaçları ve firmanın gelişimine paralel olarak 2011 yılında kendi pazarlama ekibini kurarak tüm trakya bölgesine satışlarına başlamış ve halen devam etmektedir. 2012 yılında pazarlama ve üretim ağını genişleterek trakya pazarında kendi segmentinde pazarın %80 ine hakim  duruma gelmiştir.Bunun yanısıra ihracat hedeflerini gerçekleştirmek için Azerbaycan başta olmak üzere tüm Türki Cumhuriyetlere ve kuzey afrikaya ihracat yapmaktadır.

2013 yılında ürün gamını genişleterek ve piyasa ihtiyaçlarını karşılamak için ciddi bir altyapı ve makina parkuru ile mobilya üretimine (mutfak dolabı,banyo dolabı,amerikan panel kapı ve cnc kapı) girmiştir.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Kendi esas felsefesi olan "TOPLAM KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ" ni şirketin tüm elemanlarının katılımıyla bütün departmanlarında uygulamaktadır. VİZYONUMUZ; dünya pazarında ilk ve sürekli tercih edilen, dolayısıyla tavsiye edilen bir şirket olmaktır. AMACIMIZ; toplam kalite kapsamında "mutlu müşteriler, mutlu çalışanlar, mutlu ortaklar" dan oluşan kalite çemberlerini aynı boyutlarda kesiştirmektir.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

MİSYONUMUZ; Şirketimizdeki tüm faaliyetlerde sürekli gelişme ilkesini benimseyerek, müşteri ile işbirliği içinde çalışan ve müşteri beklentilerini aşan,koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş, yeteneklerini daima arttıran, maksimum kaliteyi hedeflemiş, ekip çalışmasına uyumlu bir kadro ile üretim yaparak rekabetçi yeteneğini koruyan bir şirket olmaktır. AMACIMIZ; toplam kalite kapsamında "mutlu müşteriler, mutlu çalışanlar, mutlu ortaklar" dan oluşan kalite çemberlerini aynı boyutlarda kesiştirmektir.

Halen 5000 m2 kapalı alanda , firmamız mutlu personel,mutlu müşteri ve kaliteli ürün prensibi ile ürünlerinin üretim ve pazarlamasına devam etmektedir.